Služby

Služby

Servis tlačiarní a kopírok

Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis tlačiarní, MFP a kopírovacích strojov HP, Canon, Kyocera a iných. Profylaktická údržba, zapožičanie náhradného zariadenia počas doby servisu, odvoz/dovoz zariadenia na servis, technická podpora, diagnostika opravy zariadenia.

Poradenstvo k počítačom

Neviete si dať rady s vašim počítačom? Radi vám pomôžeme vybrať aký typ počítača je vhodný do Vašej kancelárie alebo domácnosti, s programovým vybavením do Vášho počítača, s vhodným umiestnením a osvetlením počítača, so starostlivosťou o počítač a tiež s inštaláciou programového vybavenia.

Počítačové siete

Ponúkame návrh optimálnej sieťovej infraštruktúry podľa potrieb zákazníka, vedenie a zapojenie sieťových káblov, zapojenie a konfigurácia sieťových prvkov, zapojenie, konfigurácia a správa serverov a podobne.

Optimalizácia tlače

Poradíme Vám pri výbere kvalitnej tlačiarne a ponúkneme Vám služby presne podľa Vašich individuálnych potrieb. S našou pomocou tak získate kvalitné riešenia podporujúce optimalizáciu Vášho biznisu. Investície do IT majú najrýchlejšiu návratnosť a prinášajú najväčší efekt. Práve preto našim zákazníkom ponúkame nové produkty a služby tlačových riešení, kde sa výrazne znižujú náklady na tlač cez nasadzovanie a efektívne manažovanie až po celkovú optimalizáciu tlačového prostredia.

Starostlivosť o firemné počítače

Ponúkame Vám starostlivosť o firemné počítače a ich kompletnú správu. Zosumarizujeme a diagnostikujeme aktuálny stav vašich počítačov. Klient bude informovaný o stave počítačov, v prípade potreby mu bude navrhnutý spôsob vylepšenia počítača.

Tvorba internetových stránok

Vytvoríme stránku na prezentáciu vyššej firmy, prekonzultujeme s Vami grafický design, vytvoríme grafické návrhy stránky. Vytvoríme stránku na prezentáciu vašich záľub (blogy, fotogalérie). V prípade potreby prerobíme vašu stránku podľa vašich súčasných požiadaviek. Vytvoríme vaše firemné logo. Sprevádzkujeme Váš internetový obchod, nastavíme platobné brány.

Ostatný spotrebný materiál a tlačiarne

Ponúkame široký sortiment predaja spotrebného materiálu do tlačiarní ako sú tonery, cartridge, atramentové náplne, kancelársky papier a iné… Radi Vám poradíme aj pri výbere správnej tlačiarne alebo multifunkčného zariadenia do Vašej kancelárie či domácnosti. Expresné dodanie a skladová dostupnosť je samozrejmosťou.

Predaj výpočtovej techniky

Chcete nový počítač? Poskladáme vám počítač na mieru buď s vašimi alebo nami dodanými komponentami. Pokazil sa vám v počítači komponent? Expresne dodáme a vymeníme nefunkčný komponent vo vašom počítači? Ponúkame na mieru široký sortiment.

Servis počítačov a laptopov

Kvalifikovane a rýchlo vyriešime problémy na vašich počítačoch. Vykonávame rôzne opravy aj výmeny komponentov a podobne. Poskytujeme možnosť pravidelného servisu aj pre domácnosti.